Travel eat smile & explore

Lifestyle

Kardio, kruháč i badminton aneb 10 nejzajímavějších fitness z celého Česka

27.1.2018

Kardio, kruháč i badminton aneb 10 nejzajímavějších fitness z celého Česka

Je leden, ta nejlepší doba k nastartování zdravého životního stylu. Pravda, do plavek je ještě času dost, ale pokud chcete mít v létě „pekáč buchet“ a vůbec vyrýsované svaly na těle, měli byste začít s tréninkem už teď. Navíc máte z čeho vybírat.

Podle České komory fitness máme v Česku zhruba 1200 sportovních zařízení, jež spadají do kategorie fitness, a každoročně toto číslo naroste o nižší desítky. Největší jsou z pohledu návštěvnosti a tržeb sítě Jatomi, BBC, Holmes Place a World Class a další značky, které spadají pod Benefit System SRL (mateřská společnost poskytovatele karet Multisport).

My jsme pro vás sestavili výběr těch nejzajímavějších fitness v Česku, jež kromě klasické moderně vybavené posilovny a skupinových lekcí nabízejí spoustu doplňkových služeb a některá i wellness, těšící se u nás stále větší oblibě.

John Reed Fitness Music Club

Praha

John Reed je první fitness, které nevypadá jako klasická posilovna. Na 1800 metrech čtverečních se míchají prvky street artu s atmosférou britského klubu a suvenýry z návštěvy exotických zemí – na stěně se plazí krokodýl, u běžeckého pásu vás hlídá obří gorila a u posilovacích strojů zase tři zlaté sošky Buddhy. A nechybí ani kožená křesla. 

A jestli vám při cvičení nevadí spousta designových a hudebních elementů, pak je pro vás tento Fitness Music Club tím pravým. Poslechnete si tu hudební playlisty zahrnující house, electro, hip hop i pop, jež hudební experti pečlivě kurátorují tak, aby se hodily k různým typům cvičení. 

Zacvičit si tu můžete v kardiozóně, posilovně, sálu pro funkční trénink a ve dvou místnostech pro virtuální skupinové lekce (v Česku novinka), kde každou hodinu – fitness je otevřené 24 hodin denně – s vámi cvičí skrz obrazovku jiný virtuální lektor. Skoro jako v budoucnoti, a ne v Praze na Karlově náměstí.

Cena: Základní členství od 500 Kč/měsíc

Přečtěte si více


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *